Etapin Järjestöt


Siirry sisältöön

Toiminta ja yhteystiedot

Eläkeliitto Kuusankosken yhdistys ry

Alla on logo yhdistyksen liiton internetsivuille:



Tervetuloa EäkeliitonKuusankosken yhdistyksen sivuille.
Jäsenmäärämme on nyt 500 henkilöä.
Tarjoamme jäsenistöllemme erilaisia yhteisiä tapahtumia
ja toimintaa; retkiä, liikuntaa sekä erilaista kerhotoimintaa.

Tervetuloa joukkoomme!

YHTEYSTIETOJA:

Hallitus 2020

Puheenjohtaja 050 346 5986 Arja-Leena Heteaho
a.heteaho@gmail.com
Laukunkuja 44 45910 Voikkaa

Varapuheenjohtaja 0400 552 469
Aimo Rautiainen aimora@hotmail.fi

Sihteeri 040 549 0854 Arja Helenius
allukka22mail.com

Tiedottaja 044 539 1672 Seppo Purontakanen
seppo.purontakanen@gmail.com






Hallitus (jatkuu)

Ritva Joutjärvi 050 585 4230
ritva.joutjarvi@hotmail.fi

Arja Järvelä 040 701 1405
arja@jarvela.net

Timo Kekkonen 040 556 0515
timo.kekkonen@pp1.inet.fi

Aila Laamanen 050 379 9577
muodokas@gmail.com

Esa Pakarinen 0400 819 081
esa.pakarinen51@gmail.com

Heikki Sorsa 0500 650 894
heikkisorsa@kolumbus.fi

Pirjo Vesslin 040 764 3876
pirjo.vesslin@gmail.com

Rahastonhoitaja 040 585 7055
Anneli Henttu
anneli.henttu@pp.inet.fi

Emäntä 040 827 8737
Raija Vanninen
raija.vanninen@outlook.com

Kotisivut 040 584 3504
Pekka Mauno pekka.mauno@pp.inet.f


© CopyRight Pentti Roitto

Takaisin sisältöön | Takaisin päävalikkoon