Etapin Järjestöt


Siirry sisältöön

Päävalikko:


Toiminta ja yhteystiedot

Eläkeliitto Kuusankoski ry

Alla on linkki yhdistyksen internetsivuille:

KLIKKAA TÄSTÄ

Tervetuloa EL Kuusankosken yhdistyksen sivuille.
Jäsenmäärämme on nyt 500 henkilöä.
Tarjoamme jäsenistöllemme erilaisia yhteisiä tapahtumia
ja toimintaa; retkiä, liikuntaa sekä erilaista kerhotoimintaa.

Tervetuloa joukkoomme!

YHTEYSTIETOJA:
Hallitus 2019
Puheenjohtaja
Arja-Leena Heteaho, os. Laukunkuja 44, 45910 Voikkaa
puh. 050 346 5986, sähköposti: a.heteaho@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Esa Pakarinen, puh. 0400 819 081,
e-mail: esa.pakarinen51@gmail.com

Sihteeri/jäsensihteeri
Irma Pukki, puh. 0400 179 135,
e-mail: irma.pukki593@gmail.com




Hallituksen jäsenet
Ritva Joutjärvi, puh. 050 5854230,
e-mail: ritva.joutjarvi@hotmail.fi
Arja Järvelä, puh. 040 701 1405,
e-mail: arja@jarvela.net
Timo Kekkonen, puh. 040 556,
e-mail: timo.kekkonen@pp1.inet.fi
Aila Laamanen, puh. 050 379 9577,
e-mail: muodokas@gmail.com
Heikki Sorsa, puh. 0500 650 894,
e-mail: heikkisorsa@kolumbus.fi
Tapani Vanninen, puh. 040 747 1072,
e-mail: tapani.vanninen@outlook.com
Pirjo Vesslin, puh. 040 764 3876,
e-mail: pirjo.vesslin@gmail.com
Vesa Värri, puh. 0400 843 849,
e-mail: vesa.varri@pp.inet.fi
Rahastonhoitaja
Anneli Henttu, puh. 040 585 7055,
e-mail: anneli.henttu@pp.inet.fi
Emäntä
Raija Vanninen, puh. 040 827 8737,
e-mail: raija.vanninen@outlook.com
Kotisivut
Pekka Mauno, puh. 040 584 3504,
e-mail: pekka.mauno@pp.inet.fi
Timo Kekkonen, puh. 040 556 0515,
e-mail: timo.kekkonen@pp1.inet.fi


© CopyRight Pentti Roitto

Takaisin sisältöön | Takaisin päävalikkoon